KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12543123

nr 1254 3123

Monica Sangberg

(f. 1937), Sverige

Oljemålning, Barn på äng. Signerad, daterad -81. Olja på duk, 19x14 cm

Monica Sangberg, svensk bildkonstnär född 1937.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 13 maj 2019
kl 18:48:17

Monica Sangberg

Läs mer om Monica Sangberg